Již od 21. do 24. října 2021 se na brněnském výstavišti uskuteční 18. ročník mezinárodní výstavy karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno. Přinášíme přehled vybraných informací o tom, co konkrétně bude v jihomoravské metropoli k vidění.

Campingworld Neugebauer se zvedací střechou

Česko-rakouská společnost Campingworld Neugebauer, výhradní dovozce obytných vozů Carthago a Malibu do České republiky, v posledním roce, kdy nebylo možné se zúčastnit výstav nezahálela a do nové karavanistické sezóny si připravila mnoho zajímavých novinek. Na brněnském výstavišti, v hale F, představí nejen obytné vozy Carthago a Malibu, ale nově i značku Etrusco.

Největší změnou pro rok 2022 prošel oblíbený model vyšší střední třídy Carthago Chic C-line, který bude k vidění ve vrcholné verzi Superior. Volit můžete z podvozků Mercedes-Benz a Fiat Ducato, který prodělal výraznou modernizaci, především palubní desky.

Značka Malibu představila v loňském roce také zajímavou novinku, kterou jste neměli možnost na českých výstavách vidět, zvedací střechu. Tato střecha je s váhou pouhých 105kg nejlehčí v kategorii a umožní pohodlné spaní dvěma dalším cestovatelům. Především pro děti je „dětský pokojíček“ na střeše obytného auta velkým lákadlem.

Společnost Caretta představí novou generaci kempových přívěsů

Společnost Caretta prodává a servisuje mini karavany CARETTA OFF-ROAD a CARETTA 1500. Mini karavany jsou novou generací kempových přívěsů navržených vždy pro 2 osoby. Brilantně chytrý a ergonomický design maximalizuje prostor pro pohodlné bydlení a poskytuje dostatek úložného místa. Za jízdy poskytne výhody jako skvělá ovladatelnost díky brzdovému systému či výborný výhled díky kompaktní velikosti. V kempu si tak cestovatelé dopřejí stejné pohodlí, které nabízí větší karavany a na cestách si díky doplňkové výbavě užijí cestu jako nikdy dříve.

Firma Automoniq jede nonstop

Společnost Automonig má v nabídce spousty karavanů za skvělé ceny. Plátci DPH si navíc mohou vozy zakoupit v netto cenách! Klientům se snaží splnit jejich sen o dokonalém karavanu, co nejrychleji a vybrat ten nejvhodnější! A to včetně montáží doplňků jako jsou mover, markýza, klimatizace či solár a to vše se 100 procentní zárukou! Celý personál firmy Automoniq je proto dispozici 7 dní v týdnu a to i v době svátků!

Zajímavé přednášky na veletrhu Caravaning v hale V !

Na téma: Cesta za dobrodružstvím – české vesnice v Rumunském a Srbském Banátu (české vesnice na březích Dunaje) se v sobotu 23. října ve 14:00 uskuteční přednáška Pavla Chluma a Petra Kvardy. Nechte se provést Klárou Hájek Velinskou a Michalem Kůrou úžasnou krajinou Slovinska, zemí na pomezí střední a jižní Evropy – 24. října v 10:00 na brněnském výstavišti!

Kde zaparkovat, jak se vstupným, kdy má veletrh otevřeno? Více zjistíte ZDE.