S počátkem školního roku přichází na stánky a do Vašich poštovních schránek nové vydání časopisu Camping, Cars & Caravans na září a říjen.

2015_5_titulka

V aktuálním čísle se na několika stránkách podíváme například na největší novinky z letošního veletrhu Caravan Salon Düsseldorf.

2015_5_dusseldorf

Představíme Vám nový anglický karavan s evropskými rysy Swift Mondial nebo novou obytnou dodávku Westfalia Amundsen 600E.

2015_5_predstavujeme

Do podrobného testu jsme si tentokrát vzali moderní menší karavan se základní cenou pod tři sta tisíc korun – Weinsberg CaraOne 390QD. V bazaru jsme prohlédli ojetý integrovaný vůz Rapido 966 M.

2015_5_profitest

V technické části jsme připravili návod, jak si jednoduše namontovat elektrický pojezd karavanu (mover), ale především jsme udělali veliký srovnávací test markýz a sad pro jejich ukotvení v nepříznivém počasí. Můžete si tak udělat výbornou představu o aktuální nabídce na trhu.

2015_5_markyzy

Dalším tématem čísla jsou půjčovny karavanů– pokud ještě nemáte svůj obytný vůz a chcete si jej vyzkoušet, zde se dočtete základní informace jak na to a co vše od toho můžete očekávat.

V rubrice Cestování se podíváme do italského Terstu na jeho památky, moře i kempy. Zajímat Vás jistě bude vynikající článek s tipy na strávení zimního období ve Španělsku ve vlastním karavanu. Poslal nám jej čtenář, který tak tráví již čtvrtou zimu.

2015_5_spanelsko

Dalším dílem budeme také sledovat skupinu cestovatelů, která jede s obytnými vozy kolem světa.

2015_5_kolemsveta

Nakonec nechybí ani zprávy z klubové činnosti, reportáže ze srazů a kalendář klubových akcí na podzimní období.

2015_5_kluby

Přejeme Vám příjemnou zábavu!
redakce Camping, Cars & Caravans