Veletrh Caravaning každoročně přiláká tisíce milovníků kempování a automobilové turistiky. Nejnovější obytné vozy, karavany i technologické „vychytávky“ prezentují na výstavišti dodavatelé všech renomovaných značek a nejinak tomu bude i letos.

Již 17. ročník oblíbeného veletrhu Caravaning Brno zaplní od 7. do 10. listopadu 2019 dvě haly brněnského výstaviště. Návštěvníci si prohlédnou stovky obytných aut a karavanů, včetně nových modelových řad pro rok 2020.
„Veletrh se zaměří také na nabídku příslušenství a doplňků pro kempování. Chybět nebude ani větší nabídka kempů ze zahraničí,“ uvádí PR manažerka akce Dita Brančíková. O kempování je poslední dobou mezi veřejností velký zájem, touha po svobodnějším způsobu cestování a návratu k přírodě se stává pro mnohé rodiny životním stylem. V loňském roce navštívil Caravaning i známý herec a komik Tomáš Matonoha, který přímo z areálu výstaviště vyrazil i s obytným přívěsem do hor.

Nabízené modely nejnovějších karavanů a obytných vozů doplňuje i bazar, takže veletrh uspokojí jak nejnáročnější klientelu, tak běžného uživatele těchto „domů na kolečkách“. „Velmi oblíbené jsou testovací jízdy, díky nimž si zájemci na vlastní kůži vyzkouší odlišnosti jízdy v obytných vozech. Přímo v areálu výstaviště můžete navštívit také minikemp,“ doplňuje Brančíková.

Součástí veletrhu bude tradičně atraktivní doprovodný program v podobě přednášek a odborného poradenství pro začínající i zkušené karavanisty. Připravuje se mnoho cestovatelských přednášek, na kterých zazní zajímavosti z nejrůznějších koutů světa. Na veletrh se vrátí i téma bezpečnosti.

Více informací najdete na www.caravaning‑brno.cz.