Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT se letos mimořádně konají na podzim – výstavy obytných automobilů, karavanů, lodí a vodních sportů se uskuteční v náhradním termínu 9. až 11. října 2020 v PVA Expo Letňany.

„Jsme rádi, že se nám podařilo na společném jednání se zástupci vystavovatelů karavanů a Asociací lodního průmyslu dohodnout na přesunu konání veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT do podzimního termínu,” uvádí oficiální tisková zpráva pořadatele.

Předprodej vstupenek bude zahájen 10. července 2020. Aktuální informace o vstupenkách zdarma pro celoroční předplatitele Camping, Cars & Caravans přineseme v prázdninovém vydání, na které se můžete těšit koncem června.

Dvě výstavy karavanů v podzimním termínu

Vypadá to tedy, že se Česko dočká na podzim letošního roku rovnou dvou karavanistických výstav, vedle nového říjnového termínu pro pražský FOR CARAVAN stále platí listopadový termín pro brněnský CARAVANING BRNO, a to 5.-8. 11. 2020.

Uvidíme, zda a jak kartami zamíchají vládní nařízení, zatím to totiž „nemáme jisté” ani v jednom z uvedených termínů. Lehce se může stát, že se zdánlivá přemíra veletrhů promění v lepším případě v tak zvané domácí výstavy prodejců.