Zájem o svět obytných vozů a karavanů se každým rokem zvyšuje. K největším setkáním příznivců tohoto cestovatelského životního stylu se letos opět zařadí veletrh Caravaning Brno, jehož 18. ročník se uskuteční v novém termínu od 21. do 24. října 2021 na brněnském výstavišti.

Společně s veletrhy cestovního ruchu
Caravaning Brno se poprvé uskuteční spolu s veletrhy GO a Regiontour, největšími národními prezentacemi cestovního ruchu v České republice. Vystavovatelé tak získají možnost oslovit zcela novou cílovou skupinu se zájmem o cestování. Návštěvníci se dočkají ještě více inspirace, kam za netradičními cestovatelskými zážitky v Česku i zahraničí.

Novinky i oblíbené modely
Na Caravaningu Brno se pravidelně prezentují obytné vozy a karavany desítek předních výrobců. Brněnský veletrh je první příležitostí, jak představit nové modely českému trhu, k vidění bude řada novinek nadcházející sezóny. Chybět nebudou ani zákazníky oblíbené modelové řady. Vyhledávanou sekcí jsou i doplňky a příslušenství pro kempování.

Testovací jízdy, bazar karavanů a minikemp
Na venkovní ploše si zájemci na vlastní kůži vyzkouší ovládání obytného automobilu díky testovacím jízdám. Ve venkovním bazaru budou k dostání i modely, které již za sebou nějaké zkušenosti z cest mají. Vrátí se také minikemp fungující na principu stellplatzů, který nabídne nezapomenutelnou atmosféru spojenou s komfortním přenocováním přímo v areálu výstaviště.

Poradenství i cestovatelské přednášky
Součástí veletrhu je doprovodný program zahrnující přednášky i odborné poradenství. Návštěvníci se tak dozví praktické rady pro cestování s obytným vozem nebo karavanem. Velice oblíbené jsou i cestovatelské přednášky z nejrůznějších koutů světa.

Aktuální informace o veletrhu najdete na www.caravaning‑brno.cz