Již 18. ročník Mezinárodního veletrhu karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno se uskuteční na brněnském výstavišti od 21. do 24. října 2021. Přípravy jsou v plném proudu a opět se tak můžete těšit na jedno z největších setkání všech příznivců tohoto cestovatelského životního stylu.

Obytné vozy, karavany i vestavby

V pavilonech najdete výběr toho nejlepšího od předních výrobců obytných vozů a karavanů, včetně novinek pro nadcházející sezónu. Vybírat můžete z mnoha provedení – od úsporných variant až po ty nejluxusnější. Chybět nebudou zákazníky oblíbené modelové řady a zastoupeny budou i vestavby, které jsou mezi zákazníky stále vyhledávanější.

Doplňky a příslušenství

Návštěvníci na veletrhu pořídí i doplňky pro pohodové kempování a cestování, včetně stanů nebo venkovního nábytku. Na své si přijdou také ti, co shánějí příslušenství pro obytné vozy.

Téma cestování

Rozvíjeným tématem bude i cestování a prezentace regionů. Doprovodný program zahrne cestovatelské přednášky, v rámci kterých vám cestovatelé předají řadu cenných zkušeností ze svých cest.

Technické poradenství i rady pro nákup obytných aut

Připravuje se také zajímavý program v podobě přednášek a praktických ukázek. Dozvíte se mnoho rad pro koupi obytných vozidel, seznámíte se s jednotlivými druhy a s rozdíly mezi značkami. Techničtější témata se zaměří například na výběr a montáž vhodných doplňků. K dispozici bude individuální poradenství k problematice kempingu a karavaningu. Na expozicích vystavovatelů se pak uskuteční praktické předvádění vybavení a doplňků obytných aut.

Oblíbený bazar karavanů

Na veletrhu nebudou chybět ani obytné vozy, které už nějaké zkušenosti z cest mají. Právě ty najdete v bazaru obytných aut a karavanů na venkovní ploše. Modely jsou ve skvělém technickém stavu a navíc potěší příznivými cenami.

Aktuální informace sledujte na www.caravaning‑brno.cz