Již od 21. do 24. října 2021 se na brněnském výstavišti uskuteční osmnáctý ročník Mezinárodní výstavy karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno. Představena bude bohatá nabídka obytných aut, přívěsů i příslušenství a doplňků pro pohodové cestování.

Dva pavilony plné inspirace

Letošní ročník výstavy obsadí dva pavilony a přilehlé volné plochy. Své novinky i zákazníky oblíbené modelové řady představí firmy jako Adria Karavany Sedlčany, Blue Rent, Caravan Metropol, Caravan Centre Moravia, Centrum Moravia, CarStar, Campingworld Neugebauer, Egoé nest, KaravanTravel.cz,

Kov Velim, Rinen či TOPTRADE. Návštěvníci se tak mohou těšit například na značky Adria, Bürstner, Carthago, Clever, Concorde, Dethlefs, Eura Mobil, Etrusco, Fendt, Hymer, Mobilveta, Niesmann+Bischoff a další.

Pestrá nabídka vybavení

Na výstavě zakoupíte i celou řadu příslušenství, doplňků a vybavení obytných aut a karavanů. Chybět však nebudou ani potřeby pro kempování a cestování. Díky spolupráci s Asociací kempů se seznámíte s možnostmi ubytování nejen v České republice, ale i zahraničí.

Bazar karavanů a minikemp

Součástí výstavy bude bohatý doprovodný program. Připraveno bude odborné poradenství, které ocení jak začínající, tak zkušení karavanisté. Tradičně výstavu doplní bazar karavanů a obytných vozů a také Caravan Park, díky kterému si budete moci zakempovat přímo v areálu výstaviště.

Cestovatelské přednášky

Své zkušenosti vám opět předají cestovatelé, kteří navštívili nejrůznější kouty světa. Přijede třeba člen expedice Banát Pavel Chlum, který procestoval české vesnice v této oblasti rozkládající se aktuálně ve třech státech – v Rumunsku, Srbsku a Maďarsku. Další přednáška se zaměří na Slovinsko, jejíž krásy představí Klára Hájek Velinská z All4Camper a Michal Kůra ze Slovenija center Praha.

Aktuální informace sledujte na www.caravaning-brno.cz