Se vší parádou a nezbytnými opatřeními souvisejícími s pandemií koronaviru otevře Caravan Salon Düsseldorf tradičně na přelomu srpna a září, konkrétně od 27. 8. do 5. 9. 2021, své brány a přivítá návštěvníky.

Přední světový veletrh obytných automobilů, karavanů a vybavení se koná již po šedesáté. Přibližně 500 vystavovatelů představí celý svět mobilního cestování na ploše větší než 200 000 metrů čtverečních. Ve 13 halách a na venkovním prostranství představí největší světový výběr karavanů, obytných vozů, vestaveb, techniky pro vozidla, komponentů, stanů, mobilních domů, příslušenství a vybavení pro karavanink a kempování, outdoorového oblečení a vybavení, turistických destinací i nabídku kempů.

Caravan Salon Düsseldorf byl jedním z mála veletrhů, který se, byť s velkými omezeními, odehrál i v roce 2020. Sice v pozdějším termínu, a sice 4. až 13. září, ale s neuvěřitelnou návštěvností čítající 107 000 osob. Jestli se letos podaří překonat návštěvnický rekord z roku 2019, kdy na Caravan Salon zavítalo více než 270 tisíc návštěvníků, uvidíme počátkem září.

Veletrh hlásí otevřeno každý den od 10 do 18 hodin s tím, že první den výstavy je určen výhradně obchodníkům a novinářům.

Aktuální informace sledujte na www.caravan‑salon.com