Jubilejní šedesátý ročník Caravan Salonu bude ještě dlouho rezonovat nejen v srdcích a myslích 185 tisíc návštěvníků a zástupců 653 vystavovatelů veletrhu, bude ještě řadu týdnů plnit facebookové skupiny, internetové diskuze i stránky tištěných titulů.

Veletrh, který se kvůli pandemii koronaviru opět konal ve zvláštním režimu, přinesl deset výstavních dnů naplněných spokojeností všech zúčastněných stran. Prvotřídní obchodní nabídky, vynikající kontakty s fanoušky karavaninku a odbornými návštěvníky a disciplinovanost všech zúčastněných – to byly charakteristické znaky letošního již 60. ročníku, který se konal tradičně na přelomu srpna a září.

„Účast 185 000 lidí překročila naše očekávání. Díky jedinečné kombinaci obchodní platformy a festivalu karavanů potvrzuje Caravan Salon své prominentní postavení ve svém odvětví. Nálada na výstavišti a uvnitř hal byla úžasná. Jsme také velmi rádi, že návštěvníci opět podpořili náš osvědčený koncept hygieny,” uvedl Erhard Wienkamp, generální ředitel veletrhu v Messe Düsseldorf a dodal, že vzájemná ohleduplnost všech lidí přítomných na výstavišti byla pozoruhodná, což můžeme potvrdit i my z české redakce časopisu Camping, Cars & Caravans.

Ohlédněte se s námi prostřednictvím momentek z redakčních mobilů za tímto nádherným evropským svátkem karavaninku a další informace a fotografie hledejte v tištěném zářijovém vydání.