Společnost Caravan Metropol se počátkem března přestěhovala – zbrusu nové moderní zázemí značek Hymer, Eriba, Carado, Bürstner a Niesmann+Bischoff najdou karavanisté v Klíčanech.

„Po více než dvaceti letech jsme změnili adresu. Z Hloubětína jsme se přesunuli do nové prostornější a modernější haly v Báštecké ulici 85 v Klíčanech,” uvedl jednatel společnosti Jaroslav Nikodém a dodal, že nové místo vybrali i s ohledem na jeho dostupnost pro zákazníky, nachází se přímo vedle dálnice D8, exit 1.

Prodejní a servisní areál zabírá plochu 14 000 m2. Karavany mohou zákazníci vybírat v showroomu na ploše 1 000 m2, který pojme až 20 obytných vozidel, příslušenství a kempinkové vybavení v prodejně na ploše 300 m2. Dalších  700 m2 se stalo velmi důstojným a moderním zázemím pro servis a montáže příslušenství a doplňků.

Caravan Metropol je výhradní prodejce obytných vozů a přívěsů značek Hymer, Eriba, Carado, Bürstner a Niesmann+Bischoff. Díky dlouholetým zkušenostem v kempování poradí odborníci firmy začátečníkům i zkušeným karavanistům s výběrem obytného automobilu či karavanu i potřebného příslušenství a doplňků. Samozřejmostí jsou záruční a pozáruční servis, stejně jako pomoc s financováním či pojištěním vozidel.

Showroom Caravan Metropol v Báštecké ulici 85 v Klíčanech je otevřen od pondělí do pátku vždy od 8 do 17 hodin.

Více na www.caravanmetropol.cz