Přípravy na otevření již čtvrté pobočky společnosti Campingworld Neugebauer, prodejce prémiových značek obytných automobilů Carthago a Malibu vrcholí. Ke dvěma v Rakousku a jedné v Pohořelicích u Brna přibude další v Říčanech u Prahy.

„O naše obytné vozy je velký zájem, již delší dobu jsme vnímali potřebu přiblížit se našim zákazníkům v Praze a okolí,“ uvedl majitel firmy Thomas Neugebauer. V Říčanech, které jsou velmi dobře dostupné z dálnice ale i z Prahy příměstskou dopravou, vzniká v areálu firmy Profiauto CZ, jednoho z největších dealerů a servisů Fiat a Iveco, unikátní projekt – majitelé obytných vozů již nebudou muset objíždět servisy, aby zajistili údržbu obytné nástavby, podvozku a motoru, vše bude dostupné na jednom místě. V areálu se nachází také stanice technické kontroly (STK) a čerpací stanice.

„Majitelé obytných vozů k nám jezdí a jsou u nás vítáni. Spolupráce s Campingworld Neugebauer je pro nás významným impulsem a už teď přemýšlíme, jak v budoucnu služby pro karavanisty dále rozšíříme,“ uvedl František Černý z Profiauto CZ. Slavnostní otevření je naplánováno na začátek října 2021 tak, aby si zákazníci mohli včas objednat nové vozy na sezonu 2022, které budou tradičně představeny na veletrhu v Düsseldorfu.