Milí čtenáři.

Nikdy mě nepřestane udivovat, jak ten čas letí – úvodník s úvodníkem se sejde a je tu závěr dalšího roku. Vítejte u šestého vydání Camping, Cars & Caravans roku 2023.

„Šestka” je tradičně výstavním číslem. Udělá vždy pomyslnou tečku za vším, co přineslo uplynulých dvanáct měsíců, ale zároveň – díky ohlédnutí za evropským svátkem karavaninku Caravan Salon a pozvánce na český svátek karavaninku Caravaning Brno – rozrazí dveře nového modelového roku. Na stránkách listopadového CCC najdete řadu dílků, představení nových modelů i příslušenství, ze kterých se nakonec vytvoří obraz nové sezony. Jaká bude, to se ukáže až postupem času, každopádně má, soudě dle zájmu o karavanink obecně i mírně optimističtějších postojů (nejen) českých prodejců, celkem slušně nakročeno k oněm pověstným lepším zítřkům.

Kdo mě zná, ví, že „děkuji pěkně” patří do každého mého, potažmo redakčního, dne, do každého vydání, které vám můžeme s radostí připravit a zaslat do schránky nebo na pult showroomu. A v posledním čísle roku nemůže takové jedno opravdu velké „děkuji pěkně” rozhodně chybět! Patří vám všem, našim čtenářům, obchodním partnerům i spolupracovníkům. Budu se opakovat, ale musím říct, že jsme pyšní na to, že patříme do vašeho světa karavaninku.

Pokud se nepotkáme v Brně, přeji vám už nyní za celý tým Camping, Cars & Caravans pohodové Vánoce (možná se stromečkem na pláži v Řecku? ;-)).

Blanka Papežová, šéfredaktorka

Camping, Cars & Caravans 6/2023 (listopad/prosinec)

AKTUÁLNĚ

Caravaning Brno -> VSTUPENKY ZDARMA

ROZHOVOR

Simona Křečková, manažerka veletrhu Caravaning

REPORTÁŽ

Přátelské setkání Campingworld Neugebauer
Caravan Salon 2023

PŘEDSTAVUJEME

Adria Supersonic 890 LL

NOVINKY

Carthago, Weinsberg, LaStrada, Bürstner, MAN, Hobby, Caravelair, Fendt

LEGISLATIVA

Změna silničních pravidel

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Péče o toaletu

NA CESTÁCH BEZPEČNĚ

… i na podzim

EXPEDICE

Tatra kolem světa 2

KARAVAN KLUBY

Concorde Caravan Club CZ
Vzpomínka – pan Bohumil Starý
26. Dahlie rallye

CESTOVÁNÍ

Čtenáři na cestách – Polsko
overlandVAN – Grécko
Česko – Hlinecko a Vysokomýtsko


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE