Poslední letošní vydání časopisu Camping, Cars & Caravans (6/2020 – listopad/prosinec) je na cestě do schránek předplatitelů a do prodejen tisku.

Camping, Cars & Caravans 5/2020 (září/říjen)

Vybíráme z aktuálního vydání …

LEGISLATIVA

Dlouholetý dopisovatel redakce a odborník na českou legislativu Ing. Martin Fořt se věnoval problematice individuálních dovozů nových obytných vozů ze zahraničí a s tím související povinnosti platby DPH – pokud uvažujete o nákupu obytňáku třeba v Německu, určitě si článek prostudujte.

AKTUÁLNĚ

Pod hlavičkou aktualit najdete tradiční seriál o expedici Tatra kolem světa 2 i ohlédnutí za letošním srazem Overland, který tak jako všechny akce posledních měsíců probíhal v „covid-režimu”. Nechybí ani vyhlášení podzimní soutěže o předplatné CCC na rok 2021.

SROVNÁVACÍ TEST

Redaktor Tomáš Svoboda vyrazil do Pohořelic, aby ve společnosti Campingworld Neugebauer otestoval dva obytné automobily Carthago chic c‑line – na podvozku Mercedes a na podvozku Fiat.

NOVINKY

V listopadovém vydání vám nabízíme představení novinek značek Adria, Itineo, Knaus, Rapido a Weinsberg.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Exkluzivně přinášíme test alarmů pro obytná vozidle, podívejte se, jak si vedlo celkem šest systémů.

TESTUJEME V PRAXI

Oblíbený test v praxi tentokrát prověřil vskutku originální a luxusní obytňák s pohonem všech kol – Concorde Cruiser 791 RL SUV 4×4.

CESTOVÁNÍ

Zima klepe na dveře, proto nemohou chybět tipy na zimní karavanink – tentokrát v zázemí vyhlášených kempů v Alpách. Cestovatel a fotograf Jakub Moravec nás pozve do italského Toskánska a dopisovatel Miloš Dittrich na okružní jízdu po České republice.


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze tohoto vydání na Floowie – ZDE
  • Elektronická verze tohoto vydání na Alza Media – ZDE