Zářijové vydání dvouměsíčníku Camping, Cars & Caravans nabízí tradičně 84 stran novinek a zajímavostí ze světa karavaninku – tentokrát exkluzivně také VSTUPENKY na výstavu CARAVANING BRNO.

Camping, Cars & Caravans 5/2021 (září/říjen)

Vybíráme z aktuálního vydání …

AKTUÁLNĚ

Přelom srpna a září patří v německém Düsseldorfu evropskému svátku karavaninku v podobě veletrhu Caravan Salon – v aktualitách najdete vše o jeho významné šedesátileté historii. Nechybí pozvánka se vstupenkami na výstavu Caravaning Brno, která se letos chystá v mimořádném termínu 21. až 24. října. Zveme vás také na pokračování vyprávění o expedici Tatra kolem světa 2.

ROZHOVOR

Na kus řeči jsme se tentokrát sešli s Davidem Krsem ze společnosti RV Evolution a Tomášem Brabcem ze společnosti KARAVANYPRO.

PŘEDSTAVUJEME

Představíme vám unikátní českou sadu, která je určena pro stavbu obytného vozu svépomocí.

NOVINKY

Podzimní vydání je bohaté na novinky nadcházející sezony. Přináší představení značek Fiat, Hobby, Knaus, LMC, Mercedes-Benz, Niewiadow, Opel, Volkswagen a Westfalia.

SROVNÁVACÍ TEST

Do srovnávacího testu jsme vybrali tři zástupce luxusní třídy – Eriba Touring 820, Fendt Diamant 560 SG a Tabbert Puccini 550 E 2,5.

TESTUJEME V PRAXI

Rodinným testem v praxi si prošla vestavba CI Kyros 5.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Chladicí boxy jsou užitečnými parťáky na cestách – vyzkoušeli jsme tři zástupce dvojdílných boxů výrobců Dometic, Indel a Truma.

KARAVAN KLUBY

Také září a říjen jsou bohaté na karavanistické akce. Jejich seznam najdete v záříjovém vydání.

CESTOVÁNÍ

Adamova velká cesta pokračuje na našich stránkách povídáním o „nenápadné karavanistické velmoci” Švédsku. Kolega Jakub Moravec zve do magické České Kanady. Tip na výlet nás zavede do jižních Čech. Nechybí ani oblíbený přehled kempů – tentokrát mapujeme německé kempy ideální nejen pro cyklisty.


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE