Třetí vydání časopisu Camping, Cars & Caravans roku 2021 přináší květnovo‑červnovou dávku zajímavostí, novinek, testů a cestovatelských inspirací.

Camping, Cars & Caravans 3/2021 (květen/červen)

Vybíráme z aktuálního vydání …

ZAUJALO NÁS

Unikátní spojení veteránů – Porsche 911 Speedster z roku 1989 a přívěs Eriba Puck z roku 1975.

AKTUÁLNĚ

Kola expediční Tatry kolem světa 2 se točí dál, cestovatelé pokračují v cestě po Africe.

ROZHOVOR

Na slovíčko jsme si vzali tentokrát Tomáše Krse, majitele společnosti KPS Automobile, výrobce vestaveb značky KRS.

PROFITEST

Vestavby jsou jednoznačně hvězdami ve světě karavaninku – podívejte se na zevrubný test modelu Pössl Roadcruiser Evolution.

PŘEDSTAVUJEME

Seznamte se s nepřehlédnutelnými anglickými karavany Tripbuddy, modelem Profila RS 720 EB od výrobce Eura Mobil i novinkami u výrobce vestaveb RV Evolution.

NOVINKY

Rubrika Novinek vám ukáže unikátní dřevěnou alkovnu Holzmobil, zajímavý přívěs od Blyss Transporttechnik a aktraktivní vestavby Rocket Camper a Vanderer.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Do testu jsme vzali deset odpadkových košů – od klasických nádob s víkem až po stojany na odpadkové pytle – a nechybí ani další tipy na užitečné příslušenství.

SEZONA

Ani pandemie koronaviru nezabránila uspořádání tradičních anket König Kunde Award a
European Innovation Awards, v nichž čtenáři a novináři karavanistických titulů oceňují obytná vozidla a příslušenství – přinášíme kompletní výsledky obou anket.

CESTOVÁNÍ

Pod hlavičkou cestování najdete tentokrát zajímavé tipy pro cesty do Rakouska a Chorvatska. Cestovatel a fotograf Jakub Moravec připravil cestopis z toulek po českých končinách, mezi Labem a Ploučnicí. Náš oblíbený dlouholetý autor pan Chvála nás pozve na cestu, která začíná v údolí řeky Mosely a vede až do Belgie. A v květnovém vydání startujeme také nový seriál Adamova velká cesta – dva dospělí, malý chlapec a obytná dodávka… Máte se na co těšit!


  • Předplatné časopisu Camping, Cars & Caravans – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Digiport – ZDE
  • Elektronická verze časopisu na Alza Media – ZDE